Aktif Sistem ×
© 2020 Aktif Sistem

Kurumsal

Geleneksel mecradan, dijital mecraya bir çok alanda çözüm üretiyoruz.

2000’li yılların başlarında temelleri atılan INVIVA Medya Grubu, çalışmalarına masaüstü yayıncılık üzerine INVIVA markası ile başlamış sektöründeki değişim ve gelişimeler doğrultusunda hizmet alanına internet teknolojilerini dahil ederek sürekli gelişim ve değişim odaklı bir yapı benimsemiştir.

Yaptığı etkileyici ve dikkat çekici projeleri ile sektörde daima öne çıkmış INVIVA Medya Grubu, kurumsal web sitelerinin yanı sıra yeni bir medya alanı olan "internet haberciliği" için çalışmalar yapmış Türkiye'nin haber sitesi tasarım alanında uzmanlaşmış "ilk" markası olmuş, Türkiye'nin önde gelen sitelerine hizmet vermiştir.

Müşterileri ile kurduğu sinerji sonrasında şirketin kurumsal kimlik çalışmaları ile ilgili tüm detayları planlayarak uygulamaya dökmüş, firmanın logo tasarımından web sitesine kadar olan tasarımsal alt yapısını oluşturarak müşterilerinin gelişimine katkı sağlamıştır.

Yaptığı haber siteleri, internet siteleri ve görsel çalışmalar ile çalışma alanını ve müşteri portföyünü artırmıştır.

Yüzünü yeniliğe çeviren her firmada zaman içerisinde değişim ve yenilikler kaçınılmaz olduğundan gelişim süreci sonunda bünyesinde yer alan işler ile ilgili olarak kendi içinde markalaşmaya gitmiş medya ve internet alanında "INVIVA", internet reklamcılığında "ADZONE", pratik web sitelerinde "PRATIVA", masaüstü yayıncılıkta "GRANOVA", yazılım alanında "AKTİF SİSTEM" markaları ile yeni bir kimlik ve yeni fikirlerle hizmet alanlarını detaylandırmıştır.

Müşterilerimizin her zaman yanındayız;

Yaşadığımız iletişim ve teknoloji çağında internet sayesinde artık bilgiye ulaşmak her zamankinden kolay. Bilgiye ulaşmanın kolay olduğu kadar bilgi sunmanın da son derece hızlı ve çabuk olduğu günümüzde kalıcı olmak ve gelişmeyi sürekli hale getirmek isteyen firmalar da bu iletişim okyanusunun bütün nimetlerinden yararlanmak zorunda. Bu nimetlerden en iyi şekilde yararlanabilmeniz, firmanızın logosundan kurumsal kimliğinin oluşturulmasına, ürünlerinizin tanıtımından hedef kitleye ulaşmasının sağlanmasına kadar 17 yıllık tecrübesiyle her zaman yanınızda olan bir kılavuzunuz var.

Teknolojiyi takip eden kendini yenileyen bir yaklaşım ile sadece müşterilerimizi memnun etmek dışında hedef kitlenin memnuniyetine yani sonuca odaklı web ve tanıtım çözümleri sunuyoruz.

WEB SİTESİNDEN, BASILI İŞLER VE YAZILIM ÇÖZÜMLERİNE 10 ANA BAŞLIKTA NİTELİKLİ ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ;

Çözümler

Kullanıcı dostu tasarlanan sistemde kullanım kolaylığı ön planda tutulmuş, ürün ve hizmetlerin detaylı anlatımına imkan tanınmıştır.


Çözümlerimize Göz Atın

Referanslar

Aktif sistem ailesinde sanal mağazacılıkta yerini almış müşterilerimiz.


Referanslara Göz Atın

Haberler & Bilgilendirmeler

Aktif sistem ailesinden Haberler & Bilgilendirmeler almayı unutmayın


Haberler & Bilgilendirmelere Göz Atın

Sıkça Sorulanlar

Aktif sistem ailesine Sıkça Sorulanlar ve daha fazla bilgi.


Sıkça Sorulanlar Göz Atın